Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Вітаємо!

Вітаємо новообвінчаних, Кривонос С.В. Кривонос Т.Б. які у нашому храмі,поєдналися у таїнстві Вінчання у єдине ціле,Нехай Господь Бог благословить наших новообвінчаних парафіян і дарує їм щастя,здоров"я, миру і спасіння на МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

Детальніше...

 

День Святої Трійці. П’ятидесятниця

Прийміть щирі вітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Детальніше...

 

Вели́кдень

Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім'ю. Бажаю щастя й злагоди в родині Та благодаті Божої з небес, І хай по всій лунає Україні: — Христос воскрес! — Воістину воскрес!

Детальніше...

 

Виставлення Плащаниці

Велика П’ятниця в церковному календарі є днем, коли вірні в богослуженнях в особливий спосіб спогадують Страсті Христові та смерть Спасителя. Зранку у всіх храмах відбувається виставлення Плащаниці, яка символізує покладеного до гробу Христа.

Детальніше...

 

СТРАСНИЙ ЧЕТВЕР

Сьогодні віруючі причащаються і згадують таємну вечерю. Відзначаєм Страсний четвер - день спогади таємної вечері, на якій Ісусом Христом було встановлено головне християнське таїнство - причастя.

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

Ми освяченою гілочкою верби Господню силу прославляємо, І вас сьогодні з Вербною Неділею вітаємо. Прославляйте і ви сьогодні нашого Христа, Нехай будуть чисті помисли і світла душа. Живіть у мирі, любові і смирення, З великим святом вас З Вербною Неділею

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

 

 

Стрітення Господнє

15 лютого Православною Церквою вшановується знаменна подія - про те, як в Єрусалимський храм на 40 день після народження був принесений прийшовший у світ Спаситель. Свято це називається «Стрітенням», що означає «зустріч». У чому ж сенс цієї події і хто були ті, хто зустрічав Христа в той день на сходинках храму? Головне в  цьому святі - внутрішнє, що не можна передати словами до кінця. У цей день кожна віруюча людина, в тій чи іншій мірі, відчуває щось подібне до того, що відчував праведний Симеон Богоприємець. Цей день служить нагадуванням і про майбутню зустріч кожного з нас з Тим, Хто викупив стражданнями безгрішного Духа наші душі, і про пережитий колись дуже важливий, сокровенний момент «прозріння», знайдення віри і Бога.

Детальніше...

 

ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ З НАГОДИ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. Після служби БожоЇ біля храму Всіх Святих Землі УкраїнськоЇ, було звершено велике освячення води. Після закінчення богослужіння настоятель окропив усіх присутніх освяченою водою та привітав зі святом Хрещення Господнього.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день. прийняти Таїнство Хрещення: Куніцько В.С.17.11.2012р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Мельник.В.С. Романенко К.С. та рідним батькам.

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 з 18

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 41 гостей на сайті