Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Велика п’ятниця

"Тебе, що світлом, немов ризою, зодягаєшся, зняв Йосиф з Никодимом, бачивши мертвого, нагого, непохованого, ревним плачем заплакали і, ридаючи, промовили: "Ох горе, наш найсолодший Ісусе! Побачивши Тебе на хресті повислого, сонце негайно мороком покрилося і земля зо страху задрижала й церковна заслона роздерлася. А тепер бачу Тебе, що задля мене сам пішов на смерть. Як же ж поховаю Тебе, мій Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими руками діткнуся Твого нетлінного Тіла? Або яку пісню заспіваю при Твоїй смерті, Щедрий? Величаю Твої страсті, піснями славлю Твоє погребення з воскресенням, і кличу: "Господи, слава Тобі".

Детальніше...

 

Вітаю з Вербною Неділею! "Вхід Господній в Єрусалим"

Верба красна розцвітає,
Про Великдень сповіщає
І Спасителю під ноги
Стеле гілочки розлогі.
Світла Вербниця настала,
Радість нам подарувала,
Край доріг і біля річки
Вкрились котиком вербички.
Галузочки посвятили,
Діток розуму навчили,
Щоб здоровими зростали,
Україну шанували!

Детальніше...

 

Шановна римо-католицька громадо!

Шановна римо-католицька громадо та о.Віталій, настоятель храму св. Анни м.Тального. Насамперед дякую за запрошення.  У ці дні за григоріанським календарем,  дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і світлішого.
о.Степан
 

У сьогоднішній день, Таїнство Хрещення та миропомазання прийняли: Юлія Віталіївна, народжена 24 березня 2011 р.Б

Вітаємо рідних батьків ,та хресних батьків. Бажаємо виховати ввірене вам духовне диття доброю практикуючою християнкою.

Детальніше...

 

Торжество православ’я.

Сьогоднішній день, свята неділя, називається Торжество православя. Торжество ми повинні розуміти як перемога добра над злом. Це не перемога нас православних, над іншими конфесіями,це перемога Бога над слабкостями людини. Минув перший тиждень великого посту, не один із нас відчув перші розчарування від вловимої в собі слабкості сил, яких здавалося так багато, коли будували плани на піст. Цього дня у святі Літургії згадуються всі ті, хто зміцнював віру православну, хто сьогодні звершує своє служіня заради поширення віри Христової. О.Степан

Детальніше...

 

Стрітення Господне

Сьогодні у всіх  християнських родинах відзначають дванадисяте свято Стрітення Господне. У нашому храмі "Всіх Святих Землі Української м.Тального, відслужилась Свята літургія, у якій людина зближається з Господом Богом, уважно вислуховуючи Святе письмо від Луки ми розумієм сутність цього великого свята, зустрічі Богомладенця Христа із Симеоном, Старого завіту із Новим, даного для народу Закону Божого, принесеного любов, у мир Ісусом Христом. Після служби Божої, відбулося освячення води та Стрітенських свічок, вітання настоятеля з цим великим святом.

Детальніше...

 

ХРИСТОС ХРЕСТИВСЯ - В РІЧЦІ ЙОРДАНІ

19 січня 2012 року Божого - день Хрещення Господнє, це дійство завершує всі Різдвяні свята. В цей день всі християни поспішають на Службу Божу до храму. І в нашій церкві Всіх Святих Землі Української була відслужена Свята літургія, в якій взяли участь прихожани міста Тального та навколишніх сіл.

Детальніше...

 

Богоявлення (Водохреща)

 

Святе Богоявлення,Йордан – останнє свято, що належить до Різдвяних свят.Напередодні Водохрещ святкується Хрещенський Святий вечір, або другий Святий Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постять.

Детальніше...

 

Вітання

 

Ціль молитви

Від моменту, коли перша розумна та вільна істота з’явилася на цій землі, бере також свій початок релігія, як прояв найбільш глибокого спілкування між людиною та Тим, хто покликав іі до життя. І хоча з бігом століть під впливом культур та  традицій різних народів релігія набрала відмінних форм, однак скрізь містить в собі те, що називається молитвою,  тобто зверненням до Бога.

Детальніше...

 

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна > Кінець >>

Сторінка 18 з 19

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті