Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Великий піст

Детальніше...

 

Прощена неділя

Життя прожити – не поле перейти. Народна мудрість переконує, що на життєвому полі буває по-різному: світить сонечко, чисте голубе небо, співають пташки і колоситься пшениця, а може бути вітер, дощ… Життя досить складне і людина інколи помиляється. Але головне – визнати свої помилки і виправити їх. Є день, у який варто замислитись над своїми вчинками, словами і навіть помислами – Прощена неділя − остання неділя перед важливим періодом у житті кожного християнина − Великим постом. Назва цього дня говорить сама за себе: у Прощену неділю потрібно попросити пробачення у всіх людей, які тебе оточують, − членів сім'ї, родичів, близьких, друзів, колег, сусідів − усіх тих, кого ти навмисно або й зовсім випадково міг образити своїм вчинком, дією чи словом. Зробити це потрібно щиро, від самого серця. Прощення просять такими словами: "Прости мене, будь ласка, якщо я в чомусь винен перед тобою". Відповідь має бути: "Бог простить". Цілком ймовірно, що і в тебе попросять пробачення ті, хто тебе колись образив. І потрібно пробачити цих людей, хоча іноді зробити це буває непросто. Прощення і каяття допомагає правильно підготуватися до Великого посту з чистим серцем і добрими помислами. Цього дня православні християни відвідують церкву, щоб послухати Євангелія про прощення гріхів, про майбутній Великий піст і очищення душі й тіла. У Прощену неділю також добре висповідатися, поставити свічки за здоров'я та за упокій, щоб побажати здоров'я всім живим і вшанувати пам'ять покійних. 18 лютого о 9.00 годині відбудеться Богослужіння, присвячене Прощеній неділі, у храмі «Всіх Святих Землі Української».

Отець Степан Драбик

Детальніше...

 

Стрітення

 


Стрітення – одне з найбільших християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва – 15 лютого. Відзначають його в пам'ять про те, як Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження. У народі кажуть, що в цей день відбувається зустріч зими з весною. Залежно від того, яка погода, говорять про перемогу зими чи весни. Але це свято містить глибокий зміст. Життя кожної людини має початок-народження і закінчення-смерть. У кінці життя кожного чекає стрітення з Ісусом. Як зустрінемося ми з Ним? Звичайно, це залежить від кожного з нас. Ким Він буде для нас: грізним Суддею чи Спасителем? Сивий старий Симеон чекав зустрічі з Господом вже багато років. Згідно з Євангелієм від Луки, Симеон був праведником і від Духа Святого був звіщений, що він зможе вмерти лише тоді, як побачить Ісуса Христа. Коли Марія разом з Йосифом принесла Ісуса до храму, сталося сказане Духом Святим Стрітення благочестивого Семеона із Ісусом, Спасителем світу. І ось уже він бере малюка Ісуса на руки, віддає хвалу Богові та й промовляє довгоочікувані слова: «Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами». Через деякий час праведний Семеон помер, але розповідь про його стрітення з Христом залишилася на сторінках Біблії на всі покоління і роди. І 15 лютого християни теж згадують цю подію. У церквах цього дня святять воду і свічки. Такі свічки називають стрітенськими. Слова Симеона, який прийняв Господа, збулися. Ісус Христос дав людям новий закон благодаті й любові. Ми повинні розуміти важливість зустрічі в цей день Семеона з Ісусом у храмі і пам’ятати, що така зустріч чекає кожного. Моліться, адже кожний отримає по вірі своїй та, звичайно, за свої справи. Моліться, щоб Ісус став для вас Спасителем!

Отець Степан Драбик

Детальніше...

 

Хрещення Господнє

Детальніше...

 

Вітаємо!

Ніженський Роман Анатолійович. Народжений 15 червня 2000 р.Б в родині Анатолія та Оксани. Бажаємо хресним батькам, Токар Анатолій, Святецька Оксана, довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Романа, Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків,визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Вітаємо!

 

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Шкляренко Катерина Дмитрівна - народжена 28 Листопада 2016 року в сім"ї Дмитра і Ірини Шкляренко. Вітаємо і хресних батьків-Голуб В.М. Щирська О П. Бажаємо ввірене їм духовне дитя виростити добрим християнином!В День Хрестин! На чистім білім полотні, стелися, доленько, щасливо. Обійми лагідні й міцні хай розкриває Божий світ дитині! Нині Тебе, дитинка мила, благословив Господь єлеєм, ладаном і миром. Хай Він батькам, які Тобі подарували світ, зішле багато радісних, щасливих літ!

Детальніше...

 

Різдвяний піст

Різдвяний піст — час приготування до приходу Спасителя Різдвяний піст починається 28 листопада і закінчується 6 січня. Він має й іншу назву — Пилипівський піст.

Детальніше...

 

На святковий весільний рушник стали Кравченко Вадим Якович та Красновська Юлія Миколаївна.

Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте всі життєві негаразди. Бажаємо вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох „Я” народилося одне, значно більше „Ми”! Божого Благословення Вам Вадим та Юлія!

Детальніше...

 

Преображення Господнє (Спаса)

Свято Преображення відзначається Східними Церквами з IV сторіччя і є одним із найбільших, після Великодня, дванадцяти свят церковного календаря. Свято Преображення припадає на Успенський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.

Детальніше...

 

Свято Маковея, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маковеїв.

Із цього дня розпочинається «Спасівка» – піст, який триває два тижні.

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 19

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 24 гостей на сайті