Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Разом збережемо нашу рідну Україну

Трагічні події,які відбуваються зараз в Україні,змушують кожного замислитись над життям: на землі людина повинна залишити слід. Громада храму "Всіх Святих Землі Української" докладає багато зусиль,щоб допомогти воїнам,які перебувають в зоні АТО. 17 лютого,завантаживши мікроавтобус теплими речами,продуктами харчування,подарунками,вирушили в зону бойових дій. Майже рік ми чуємо: війна,обстріли,сльози,смерть...Болісно щоразу бачити ще більше зруйновані міста й села,усе менше місцевого населення,яке в них залишається. Учні Тальнівського ліцею передали воїнам обереги, листи та малюнки,які безперечно зігріють душу нашим захисникам,зроблять їх сильнішими. Воїни–кращі сини України–дякують учням школи № 2 та ліцею,усім людям Тальнівщини. Усі вірять,що наші зусилля не даремні – і незабаром настане мир,а подвиг тих,хто віддав життя,залишиться в нашій пам'яті назавжди.

Детальніше...

 

Стрітення Господнього

Сьогодні ми з вами святкуємо славне й радісне свято Стрітення Господнє. Якщо Різдво й Богоявлення – це були свята Світла, що з’явилося в світ, то сьогоднішнє свято – це свято Світла – прийнятого людиною. Світло не тільки з’явилося в світ, воно осіяло людські душі: «Світ Твой, Господи, знаменася на нас», котрі знайшли, зустріли, побачили й прийняли Бога. На них лягла славна печать Божого Світла.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Склярук Ігор Григ. 30.10.1986р. Божого н. Бажаємо новоохрещеному зростати у Божій любові,зичимо хресним Орєхов В.І. Куцурук Т.С. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Борейчук Вероніка Сергіївна 21.12.2014 р.Божого.н. Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Борейчук В.В. Івченко С.В. Нечитайленко О.М. Загура А.А. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

відвідали бійців у зоні АТО

Чергова поїздка Активісти,що працюють у каплиці храму "Всіх Святих Землі Української",продовжують волонтерську діяльність для підтримки української армії. 24 січня тальнівчани відправилися в чергове відрядження з гуманітарною допомогою. І цього разу шлях лежав до Донецька.До зони АТО вирушило три мікроавтобуси,які завантажили всім необхідним для воїнів. Адже волонтери не раз на власні очі бачили, у яких умовах живуть наші захисники,яка допомога їм потрібна. Поїздка була особлива тим, що разом з нами повернувся на місце служби боєць,який мав можливість зустрітися з рідними та друзями Віриться,що і цей внесок допоможе нашим захисникам вистояти і перемогти. Хлопці висловлюють велику подяку за моральну та матеріальну підтримку небайдужим землякам~патріотам. Будемо і надалі підтримувати наших бійців~земляків.

Детальніше...

 

БОГОЯВЛЕННЯ. ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ.

З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані!

Детальніше...

 

ХРЕЩЕНСЬКИЙ СВЯТВЕЧІР.

Святу Богоявлення передує навечір’я, богослужіння якого схоже з чином навечір’я Різдва (великі царські часи, літургія з вечірньою). В кінці богослужіння звершується перше освячення води. Цей древній обряд християнська традиція тісно пов’язувала з таїнством Євхаристії. Освячена вода, по-грецьки носить назву „АГІАСМА”, тобто „велика святиня”. Водою все омивається і насичується, очищається і зрошується. Але не тільки цим обмежується значення води. Воно і втому, що „Сам Творець всього – Христос – зійшов, як дощ, розлився, як річка, і хрестився в Йордані”.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Попович Анастасія Волод.29 жовтня 2014р.н.Б . Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Ларченко А.В. Панченко Л.В. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Новорічні подарунки для воїнів АТО

 

Незабаром до всіх осель завітає Новий рік. Це свято чекають усі, адже воно приносить здійснення мрій, надії на краще і, звичайно, подарунки. Не забулися тальнівці за своїх рідних земляків, які захищають нашу Батьківщину і перебувають на передовій. Тому чергова поїздка в зону АТО була з приємною місією: завезли новорічні подарунки, щоб створити атмосферу чудового новорічного свята для наших захисників. Віримо, що Новий рік принесе в Україну мир і наші діти повернуться до рідних домівок.

Детальніше...

 

Все для фронту - все для перемоги!

Велика вдячність небайдужим жителям Тального та Тальнівського району,які зібрали теплі речі, буржуйки, продукти харчування для воїнів АТО. Волонтери знову відвідали блокпости на передовій у Луганській області та все передали українським воїнам. Учні 8 класу економіко–математичного ліцею надіслали воїнам ляльки,виготовлені власноруч на уроці трудового навчання,щоб були їм оберегом та зігрівали теплотою рук,що їх виготовляли,а учні 10 класу у своїх листах звернулися до воїнів зі словами вдячності,підтримки та побажань живими і здоровими повернутися до своїх рідних. Ми маємо продовжувати свою роботу та використовувати всі можливі ресурси для підтримки наших захисників.

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 18

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 14 гостей на сайті