Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Вітаємо маленьку християнку

Сьогодні удостоїлася прийняти Св'яте Хрещення та Миропомазання- Горущенко Вікторія  Іванівна Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Ткаченко А.В. Мороз А.С. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Празник у храмі Всіх святих землі Української

З нагоди храмового свята Всіх святих землі Української, та на запрошення настоятеля храму Святкове Богослужіння очолив миртофорний протоієрей Михаїл Шевчук. Проповідь з нагоди свята  про життя Всіх святих землі Української. Після закінчення Святої Літургії о.Михаїл звернувся до вірних і настоятеля з подячним словом, за ревність і набожність.

Детальніше...

 

Вітаємо маленького християнина

Сьогодні удостоївся прийняти Св'яте Хрещення та Миропомазання- Оліяш Деонисій Вол. Бажаємо новоохрещеному Деонисію зростати у Божій любові,зичимо хресним Бабенко М.С Дудник Я.Ю Лотоцький В.В Велика К.Я та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Вітаємо!

Вітаємо новообвінчаних, Кривонос С.В. Кривонос Т.Б. які у нашому храмі,поєдналися у таїнстві Вінчання у єдине ціле,Нехай Господь Бог благословить наших новообвінчаних парафіян і дарує їм щастя,здоров"я, миру і спасіння на МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

Детальніше...

 

День Святої Трійці. П’ятидесятниця

Прийміть щирі вітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Детальніше...

 

Вели́кдень

Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім'ю. Бажаю щастя й злагоди в родині Та благодаті Божої з небес, І хай по всій лунає Україні: — Христос воскрес! — Воістину воскрес!

Детальніше...

 

Виставлення Плащаниці

Велика П’ятниця в церковному календарі є днем, коли вірні в богослуженнях в особливий спосіб спогадують Страсті Христові та смерть Спасителя. Зранку у всіх храмах відбувається виставлення Плащаниці, яка символізує покладеного до гробу Христа.

Детальніше...

 

СТРАСНИЙ ЧЕТВЕР

Сьогодні віруючі причащаються і згадують таємну вечерю. Відзначаєм Страсний четвер - день спогади таємної вечері, на якій Ісусом Христом було встановлено головне християнське таїнство - причастя.

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

Ми освяченою гілочкою верби Господню силу прославляємо, І вас сьогодні з Вербною Неділею вітаємо. Прославляйте і ви сьогодні нашого Христа, Нехай будуть чисті помисли і світла душа. Живіть у мирі, любові і смирення, З великим святом вас З Вербною Неділею

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

 

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 16

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 58 гостей на сайті