Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Христос Воскрес!

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю! Жити в радості й любові від душі бажаю! Запашною нехай буде Великодня Паска І до віку буде з Вами світла Божа ласка! Хай Божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров'я посилає. Господь дарує Ангела з небес! - Христос Воскрес! - Воістину воскрес!

Детальніше...

 

Збережемо нашу Землю

Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. Відомі слова Василя Симоненка актуальні для сучасного українця. І кожен патріот виконує свою місію в ці чорні і криваві дні для України: воїни зі зброєю в руках на лінії фронту,медичний персонал в госпіталях, а ті,хто залишився вдома,підтримують усіх з допомогою волонтерів. Незабаром в Україні Великдень.

Чергова поїздка на передову була передсвяткова. Воїнам завезли, медикаменти від простуди, продукти харчування, одяг. Такі поїздки викликають почуття гордості за свій народ, адже ні діти, ні дорослі не стоять осторонь подій,що відбуваються в Україні. Воїни щиро дякують за любов,доброту,підтримку та розуміння. Нехай кожен українець молиться словами Тараса Петриненка Боже,Україну збережи Господи, помилуй нас!

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Сотник Олександр Дмитр.05.04.2014 р.Божого. Бажаємо новоохрещеному Олександру зростати у Божій любові, зичимо хресним Галенко Д.М. Соловей М.О. Говченко Я.В. Чабанюк А.М. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Вітаємо усіх зі святом Вербної неділі!

Цього дня православні згадують подію, про яку розповідає Євангеліє, коли Ісус Христос верхи на ослиці в’їхав до Єрусалиму, і все місто вийшло Йому назустріч. Люди знімали з себе верхній одяг і кидали їх на дорогу, по якій їхав Ісус. Вони вистилали Його шлях пальмовими гілками і вітали вигуками “Осанна!”, Як звичайно зверталися тільки до царя. Причиною тріумфування було диво, яке зробив напередодні Ісус, воскресивши Лазаря і довівши тим самим своє право називатися Сином Божим. У цей день у православних прийнято освячувати гілочки верби. Гілка верби символізує перемогу життя над смертю – Воскресіння Господнє. У народі вважається, що освячена верба очищає і відганяє нечисту силу. Гілочки верби ставлять за ікону і зберігають увесь рік до наступного Вербної неділі.

Детальніше...

 

Вітаємо маленького християнина

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Бабінський Максим Володимирович 24.03.2014р.Божого. Бажаємо новоохрещеному Максиму зростати у Божій любові, зичимо хресним Жук О.Д. Шинкарук В.М. Попова Л.С. Шинкарук Л.А. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Разом збережемо нашу рідну Україну

Трагічні події,які відбуваються зараз в Україні,змушують кожного замислитись над життям: на землі людина повинна залишити слід. Громада храму "Всіх Святих Землі Української" докладає багато зусиль,щоб допомогти воїнам,які перебувають в зоні АТО. 17 лютого,завантаживши мікроавтобус теплими речами,продуктами харчування,подарунками,вирушили в зону бойових дій. Майже рік ми чуємо: війна,обстріли,сльози,смерть...Болісно щоразу бачити ще більше зруйновані міста й села,усе менше місцевого населення,яке в них залишається. Учні Тальнівського ліцею передали воїнам обереги, листи та малюнки,які безперечно зігріють душу нашим захисникам,зроблять їх сильнішими. Воїни–кращі сини України–дякують учням школи № 2 та ліцею,усім людям Тальнівщини. Усі вірять,що наші зусилля не даремні – і незабаром настане мир,а подвиг тих,хто віддав життя,залишиться в нашій пам'яті назавжди.

Детальніше...

 

Стрітення Господнього

Сьогодні ми з вами святкуємо славне й радісне свято Стрітення Господнє. Якщо Різдво й Богоявлення – це були свята Світла, що з’явилося в світ, то сьогоднішнє свято – це свято Світла – прийнятого людиною. Світло не тільки з’явилося в світ, воно осіяло людські душі: «Світ Твой, Господи, знаменася на нас», котрі знайшли, зустріли, побачили й прийняли Бога. На них лягла славна печать Божого Світла.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Склярук Ігор Григ. 30.10.1986р. Божого н. Бажаємо новоохрещеному зростати у Божій любові,зичимо хресним Орєхов В.І. Куцурук Т.С. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Борейчук Вероніка Сергіївна 21.12.2014 р.Божого.н. Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Борейчук В.В. Івченко С.В. Нечитайленко О.М. Загура А.А. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...

 

відвідали бійців у зоні АТО

Чергова поїздка Активісти,що працюють у каплиці храму "Всіх Святих Землі Української",продовжують волонтерську діяльність для підтримки української армії. 24 січня тальнівчани відправилися в чергове відрядження з гуманітарною допомогою. І цього разу шлях лежав до Донецька.До зони АТО вирушило три мікроавтобуси,які завантажили всім необхідним для воїнів. Адже волонтери не раз на власні очі бачили, у яких умовах живуть наші захисники,яка допомога їм потрібна. Поїздка була особлива тим, що разом з нами повернувся на місце служби боєць,який мав можливість зустрітися з рідними та друзями Віриться,що і цей внесок допоможе нашим захисникам вистояти і перемогти. Хлопці висловлюють велику подяку за моральну та матеріальну підтримку небайдужим землякам~патріотам. Будемо і надалі підтримувати наших бійців~земляків.

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 19

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті