Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 07 лютого 2015, 09:44

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Борейчук Вероніка Сергіївна 21.12.2014 р.Божого.н. Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Борейчук В.В. Івченко С.В. Нечитайленко О.М. Загура А.А. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...
 
БОГОЯВЛЕННЯ. ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 19 січня 2015, 10:23

З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані!

Детальніше...
 
ХРЕЩЕНСЬКИЙ СВЯТВЕЧІР. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 19 січня 2015, 10:10

Святу Богоявлення передує навечір’я, богослужіння якого схоже з чином навечір’я Різдва (великі царські часи, літургія з вечірньою). В кінці богослужіння звершується перше освячення води. Цей древній обряд християнська традиція тісно пов’язувала з таїнством Євхаристії. Освячена вода, по-грецьки носить назву „АГІАСМА”, тобто „велика святиня”. Водою все омивається і насичується, очищається і зрошується. Але не тільки цим обмежується значення води. Воно і втому, що „Сам Творець всього – Христос – зійшов, як дощ, розлився, як річка, і хрестився в Йордані”.

Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 грудня 2014, 05:23

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Попович Анастасія Волод.29 жовтня 2014р.н.Б . Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Ларченко А.В. Панченко Л.В. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Середа, 24 грудня 2014, 05:43
Детальніше...
 
Вітаємо християнина з прийняттям Таїнства Хрещення та Миропомазання! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 03 листопада 2014, 06:49

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Русенюк Іван Анат 07.07.2014р.Б. Бажаємо новоохрещеному Івану зростати у Божій любові, зичимо хресним Антонюк В.Л. Шкода О.І. Москаленко Л.А. Гайшук О.Г. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...
 
Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 14 жовтня 2014, 08:51

Сердечно вітаю вас з цим величним святом Покрови Пресвятої Богородиці. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері. Саме тому, у цей день хочу побажати усім нам єдності, миру, добра щодня, щомиті, повсякчас. Козацького здоров´я усім, щастя, незламної віри в Україну та її народ, віри усім, надії та любові. Слава Україні.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 жовтня 2014, 09:38
Детальніше...
 
Вітаємо маленького християнина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 11 жовтня 2014, 17:57

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання-Гончарук Ілля Рост. Бажаємо новоохрещеному Іллі зростати у Божій любові,зичимо хресним Данилюк Р.В. Іжко В.П. Тонконог Д.В. Фомічова А.П. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...
 
Вітаємо маленьку християнку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 11 жовтня 2014, 10:22

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Cошинська Катерина Сергіївна. Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Смолявський А. Корольков А. Мезенцева Л. Задояна Т. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Субота, 11 жовтня 2014, 18:13
Детальніше...
 
Вітаємо християнина з прийняттям Таїнства Хрещення та Миропомазання! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 11 жовтня 2014, 07:48

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Крамар Роман Мик. Бажаємо новоохрещеному Роману зростати у Божій любові.

Останнє оновлення на Субота, 11 жовтня 2014, 07:56
Детальніше...
 
Іконостас – окраса і духовна близькість до Бога PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 28 серпня 2014, 14:14

Храм «Всіх Святих Землі Української» м.Тальне незабаром прикрасить новий іконостас, зроблений на замовлення та за кошти о.Степана Драбика. Іконостас – не лише важливий елемент оздоблення храму, він розділяє церкву на дві частини - вівтар, середня частина храму і притвор.
Виготовлення іконостасу - процес надзвичайно відповідальний, вимагає великих знань в області церковного мистецтва. Майстри з Тернопільської обл. Чортківського р-ну с.Ягільниці, батько із сином Карп’юк Володимир і Карп’юк Петро, виконали замовлення добросовісно. Різьбою іконостасу, райськими і дияконськими воротами займаеться Малецький Петро з села Пробіжна Чортківського району Тернопільської області.
Цей різьблений витвір мистецтва, який обіцяють завершити до кінця жовтня цього року, стане не лише ще однією окрасою храму, він допоможе вірникам відчути ще більшу духовну близькість до Бога. Дякую Господу Богу, майстрам за працю, здоров’я міцного, мирного неба, заступництва в різних життєвих ситуаціях . Бог завжди є з нами.

Останнє оновлення на Четвер, 28 серпня 2014, 14:52
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 7
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне